Očna bolnicaProfesional - dr Suvajac

AUTOR: Očna bolnica Profesional
Podelite

dr Vladimir Suvajac u Frankfurtu na naprednoj edukaciji za Schwind Amaris laser

Dr Vladimir Suvajac, načelnik hirurgije očne bolnice Profesional, je posetio nemačku kompaniju Schwind iz Frankfurta, vodećeg svetskog proizvođača lasera za lasersko skidanje dioptrije.

Tokom boravka u Frankfurtu, dr Suvajac je prisustvovao naprednoj edukaciji za korišćenje Schwind Amaris lasera, kojim raspolaže bolnica Prfoesional, u cilju izvođenja customized tretmana kod pacijenata sa iregularnim rožnjačama ili prisustvom značajnih optičkih aberacija višeg stepena i optičkim smetnjama.

Pored toga što je najefikasniji svetski laser za lasersko skidanje dioptrije, Schwind Amaris laser poseduje i najnaprednije mogućnosti za regularizaciju iregularnih rožnjača različitih etilogija, koje uključuju iregularnosti kod postojanja keratokonusa, ranijih intervencija laserskog skidanja dioptrije,  radijalnih keratotomija ili prisustva ožiljaka na rožnjači.

Akcija
POVODOM 25 GODINA OFTALMOLOGIJE PROFESIONAL
12 000 DIN POPUSTA NA OPERATIVNE ZAHVATE

I posle 25 godina, 200 000 zadovoljnih pacijanta i desetina hiljada obavljenih operacija, prioriteti su nam ostali isti. Da opravdamo ukazano poverenje i omogućimo vam jasan vid.

Saznajte više